Hotele greckie

 • Korzystne cenowo Ateny

  Ateny zajmują 26 miejsce wśród najtańszych i najbardziej popularnych miast

  Od 21 stycznia do 5 lutego największy na świecie portal turystyczny TripAdvisor przeprowadził analizę ceny room service hoteli czterogwiazdkowych wśród najbardziej popularnych miast na całym świecie.

 • Greckie wybrzeże z lotu ptaka

  Optymizm greckich hotelarzy

  Czy w tym roku Grecja będzie cieszyła się dużym powodzeniem wśród turystów? Grecy zatrudnieni w sektorze turystycznym są dobrej myśli. W tym roku ten słoneczny kraj ma odwiedzić więcej osób niż w roku poprzednim.

 • Hotel na Santorini

  Ranking najbardziej romantycznych hoteli świata

  Czy mielibyście ochotę odwiedzić któryś z 25 najbardziej romantycznych hoteli świata? Mówi się, że w domu najlepiej, ale czy ktokolwiek pogardziłby porankiem u boku ukochanej osoby w luksusowym hotelu z widokiem na morze? Cóż stanowi lepszą odskocznię od szarej rzeczywistości niż podróż w jakieś słoneczne miejsce i relaks w romantycznej przystani?

 • Rodzinne wczasy w Grecji

  Rodzinne wakacje w Grecji - ranking hoteli

  Czy znacie już listę 25 najlepszych hoteli dla rodzin z dziećmi, wyróżnionych przez TripAdvisor? Planujecie wakacje w Grecji (lub w jakimkolwiek innym zakątku świata) ze swoimi pociechami? Opinie innych podróżujących rodziców i wyróżnione przez nich miejsca z pewnością będą dla Was cenną wskazówką.

 • Zachód słońca w Oia na Santorini

  Wyróżnienia i nagrody dla Grecji

  Nic tak nie potwierdza jakości danego miejsca, jak opinie innych podróżnych. Amerykański magazyn podróżniczy Condé Nast Traveler po raz kolejny opublikował na swoich łamach najlepsze wybory czytelników. Nie zabrakło wśród nich także Grecji.