Wyspa Zakynthos

 • Zatoka wraku Zante

  Atrakcje na wyspie Zakynthos

  Plaża Navagio (zwana także Shipwreck Beach) na wyspie Zakintos, to chyba najbardziej znany z greckich obrazków.

 • Pamiątki z Zakynthos

  Pamiątki z Zakynthos (Zante)

  Na małej wysepce Marathonisi, zwanej także „Wyspą żółwi” mieści się prawdziwie magiczna plaża. Wyspa leży w jednej z zatok Zakynthosu.

 • zakupy-zante Przewodnik po wyspie Zakyntos – Zatoka wraku, Miasto Zakynthos (Zakintos), piaszczyste plaże

  Zakupy na wyspie Zakynthos

  Planując podróż do Grecji zastanawiamy się nad miejscami wartymi zobaczenia, przygodami godnymi przeżycia, ale i zakupami, które również są nieodłączną częścią wakacji. Czy w dobie kryzysu będziemy mieli gdzie kupić na wyspie Zakynthos pamiątki albo artykuły spożywcze?

 • Wapienne skały Zante

  Zakynthos (Zante) – Wyspa Żółwi

  Zakynthos(Zakintos) to niewielka wysepka w archipelagu Wysp Jońskich, znana przede wszystkim ze wspaniałych krajobrazów. To prawdziwa perełka wśród wysp greckich, która wciąż jeszcze jest miejscem niezdobytym przez tłumne rzesze turystów.  Ci, którym uda się dotrzeć na tę wysepkę, z miejsca zakochują się w panującej tu atmosferze i na stałe umieszczają ją na mapie miejsc, do których koniecznie trzeba powrócić.

 • Zakynthos Last Minute

  Zakynthos Last Minute

  Od kilku lat Zakynthos jest jednym z popularniejszych wakacyjnych kierunków. Tę przepiękną wyspę mają już w ofercie niemal wszystkie biura podróży. Bardzo często można trafić na ciekawą i tanią wycieczkę last minute.

 • Zatoka Wraku

  Zatoka Wraku na Zakynthos

  Myśląc o Zakintos (Zakynthos) przed oczami pojawia nam się widok cudownie błękitnej wody otaczającej żółtą plażę z wrakiem statku. Jest to Zatoka Wraku – najpopularniejsze miejsce na wyspie i jedna z najpiękniejszych zatok na świecie.