Prawa autorskie dla serwisu wirtualnagrecja.pl


Niniejsza nota prawna stanowi regulację prawną dotyczącą korzystania ze strony internetowej wirtualnagrecja.pl.

1. Prawo autorskie

1.1. Treść strony internetowej wirtualnagrecja.pl jest chroniona prawem autorskim. Zdjęcia i artykuły umieszczane przez administratorów lub użytkowników serwisu stanowią „utwory” w rozumieniu Prawa Autorskiego i podlegają ochronie prawnej zgodnie z ustawą „o prawie autorskim i prawach pokrewnych” z dnia 4 lutego 1994 r. (z późniejszymi zmianami).

1.2.1.2. Zawartość serwisu internetowego nie może być kopiowana, rozpowszechniana lub publikowana za pomocą jakiejkolwiek metody poligraficznej lub elektronicznej, chyba że wirtualnagrecja.pl wyrazi na to pisemną zgodę.

1.3. Nazwy handlowe, nazwy produktów lub inne oznaczenia zamieszczone na stronach internetowych wirtualnagrecja.pl stanowią zarejestrowane znaki towarowe i/lub są zastrzeżone przez ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.

1.4. Dokumenty, artykuły, grafiki, zdjęcia, skrypty i inne pliki tworzące serwis wirtualnagrecja.pl stanowią jego własność lub zostały wykorzystane za zgodą osób uprawnionych.

1.5. Dane na temat pogody oraz temperatur i opadów zostały dostarczone przez Norwegian Meteorological Institute i Norwegian Broadcasting Corporation.
Prognoza pogody i inne dane pogodowe zostały pobrane z serwisu yr.no

1.6. Właścicielem serwisu jest firma Avsh Interactive, Kalinowa 50, 05-830 Nadarzyn, komórka +48790023959.
Kontakt email - Formularz kontaktowy

Ostatnia zmiana 18/05/2016.